teachersdeu

kendi forumumuz

AnasayfaKapıSSSAramaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Öneriler (kitap, film, yazar, yönetmen, oyuncu...)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
DrEaM
Moderator
Moderator

MesajKonu: Öneriler (kitap, film, yazar, yönetmen, oyuncu...)   Ptsi Nis. 14, 2008 9:23 pm

Arkadaşlar sadece gırgır muhabbet etmeyelim. Herkese hitap etmek adına bildiklerimizi beğendiklerimizi paylaşalım. Exclamation Exclamation Question Question
Kullanıcı profilini gör
barishan
Henüz Etkisiz Üye Yaz 25 Mesaj

MesajKonu: Yönetmenler   Ptsi Nis. 14, 2008 9:29 pm

Benim için ilk sırada Martin Scorsese tabi ki. Bu adam sinemanın en sağlam yönetmeni bence. Nedeni oyuncu kadrosundan da kaynaklanabilir. İlk olarak Robert De Niro ile yola başlayan Scorsese şimdi ise benim en sendiğim ve mimikleri en güzel oyuncu Leonardo DiCaprio ile yoluna devam ediyor. I love you farao
Kullanıcı profilini gör
keymark9
Kurucu
Kurucu

MesajKonu: Geri: Öneriler (kitap, film, yazar, yönetmen, oyuncu...)   Salı Nis. 15, 2008 3:22 am

barışım canım ciğerim tamam scorsese iyidir hoştur da filmleri küfür doludur. ha sever miyim? taparım orası ayrı. ek olarak ridley scott derim. kimdir diye soran olursa şayet. gladiator ve kingdom of heaven derim başka da bişey demem. ayrıca sean penn çık dışarı çık... affraid
Kullanıcı profilini gör http://valandilamandil.blogspot.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Öneriler (kitap, film, yazar, yönetmen, oyuncu...)   Çarş. Nis. 16, 2008 2:27 pm

slm millet.. sinema alanı herşeyden daha kısır kalmış olmasın böyle canlar.. yabancı perde şöyle dursun yerli yapımlardan yönetmenlerden bahsedecek olursak zeki demirkubuz kollekşın en başta gelir benim için.. ortak yapımlarda ferzan özpetek we fatih akına değinmek gerek.. yabancıda ise emir kusturica hayatımın neşesi aynı anda hüznü.. sewgiler:)
kolpagrasso

MesajKonu: Geri: Öneriler (kitap, film, yazar, yönetmen, oyuncu...)   Cuma Mayıs 02, 2008 3:12 pm

lannn şu zeki demirkubuzlu olan möhüm bilgileri ben yazmıştım eski hasabımdan malum ara ara atılıyomda bu sitedenn:) ulwiiii ulwiiiiiiiiii!!!!
Kullanıcı profilini gör
@nk@
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Öneriler (kitap, film, yazar, yönetmen, oyuncu...)   Salı Mayıs 20, 2008 4:49 pm

arkadaşlar herkese tavsiyemdir notebook u izleyin on numara bir filmdir kendisi hatta abartıyo olabilirim ama fillmdeki kıza aşık oldum
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Öneriler (kitap, film, yazar, yönetmen, oyuncu...)   

Öneriler (kitap, film, yazar, yönetmen, oyuncu...)
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» KISA FILM TÜRLERİ
» Foruma Film Eklemek (Resimli Anlatım)
» Baykuş Kitap Ve Çizgi Roman
» online film
» yetkin forum açtığımızda orta film tek linkler felan koyabiliyormuyun